Як вилікувати молочницю. Лiкування молочницi.

Молочниця — одне з найбільш часто зустрічаються інфекційних захворює у жінок. Викликано грибком роду Candida.

У невеликій кількості він міститься і в організмі здорової людини. При нормальному вмісті не викликає ніяких симптомів. Але в разі порушення балансу мікрофлори, може виникати молочниця. Супроводжується неприємними симптомами, печіння і виділеннями. Спостерігаються больові відчуття в процесі сечовипускання і статевого контакту.

Методи лікування молочниці

Існує величезна кількість методик лікування молочниці, але більшість з них спрямовані не на усунення причини, а на зниження кількості грибка в організмі. Для того, щоб повністю позбудеться від проблеми, необхідний комплексний підхід.

Найбільш швидкодіючими на сьогоднішній день залишаються медикаменти на основі флуконазало. Основна перевага препаратів — миттєве усунення симптомів молочниці. Відмінний варіант при перших симптомах молочниці, але важкі форми молочниці варто лікувати зовсім іншими методами.

Комплексний підхід до лікування молочниці

Терапія проводиться строго в індивідуальному порядку під контролем гінеколога. Обов’язково потрібно здати аналізи, визначити ступінь поширення грибка і вибрати методику лікування. Тільки доктор зможе поставити діагноз і порекомендувати, як саме в вашому випадку максимально швидко вилікувати молочницю.

Які ще існують методики лікування молочниці

Крім медикаментів існують додаткові способи боротьби з молочницею. Серед них можна відзначити:

  • Зміцнення імунної системи. В період лікування, для відновлення захисних функцій організму доктор призначає препарати з пробіотиками.
  • Правильне харчування і дієта. Обмежте себе в продуктах, які можуть провокувати зростання грибка у вашому організмі.
  • Дотримуйтесь правил особистої гігієни. Для підмивання використовуйте тільки спеціальні засоби для інтимної гігієни.
  • На час лікування статеве життя заборонена. Не забувайте про те, що кандидоз передається статевим шляхом.

Багато жінок задаються питанням — а чи потрібно лікувати кандидоз? Відповідь очевидна — звичайно, так. В іншому випадку можуть виникнути ускладнення, які призведуть до більш серйозних захворювань. Сучасні методи лікування молочниці, за короткий проміжок допоможуть вам впоратися з захворюванням і виключити рецидив.

Поделиться на Facebook