Що робити при болі в зубі

Напевно, кожна людина хоч раз у своєму житті стикалася з болем в одному із зубів. Зубний біль є однією з найгірших. Вона може з’явитися в самий невідповідний момент абсолютно раптово. Біль не проходить самостійно і зупинити її буває досить-таки важко. Але є кілька способів, які можуть позбавити людину від зубного болю або, принаймні, хоча б наполовину її заглушити. Дотримуйтеся одного із способів, якщо вас турбує зубний біль.

1. Знеболюючі;

Найвірніший і швидкий спосіб зупинити зубний біль — випити одне з знеболюючих. У наш час їх існує досить-таки велика кількість. Зубні знеболюючі є абсолютно в кожній аптеці і продаються без рецепта лікаря. Ацетамінофен та ібупрофен є найбільш перевіреними, швидкими і надійними засобами для усунення болю.

2. Холодний компрес;

Холод завжди використовували для зменшення больового порогу. Щоб зробити холодний компрес вам необхідно просто взяти мішечок з льодом і загорнути його в рушник, який буде трохи крупніше мішечка. Прикладіть його до місця, де болить зуб і через лічені хвилини ви переконаєтеся в тому, що не відчуваєте настільки вираженою болю.

3. Стоматолог;

Якщо зубний біль не проходить протягом тривалого часу, тоді саме час звернутися до стоматолога. Навіть якщо вам і вдалося заглушити біль на час, то цього лікаря все одно необхідно відвідати. Так ви зможете дізнатися причину виникнення болю і запобігти подальшому її поява, вирішити проблеми з зубами.

4. Солона вода;

Сіль є лікувальним компонентом. Її використовують в медицині для різних цілей. При зубному болю рекомендується розчинити сіль в теплій воді і прополоскати рот. Деякі лікарі і зовсім рекомендують влаштовувати полоскання з солоною водою кожен день, оскільки вона знижує ризик виникнення карієсу і видаляє бактерії, що утворюються на порожнини рота.

5. Чай з м’яти;

М’ята має заспокійливу дію. Рецепт чаю вельми простий. Ви можете самостійно нарвати м’яти, якщо є така можливість і залити гарячою кип’яченою водою. Дайте м’яті настоятися і потім ви можете для кольору додати будь-який чайний пакетик, цукор для смаку і інші інгредієнти для додання більш сильного смаку напою. М’ята перцева в своєму складі містить антиоксидантні і антибактеріальні властивості. Також такий чай рекомендується пити при застуді.