Ідеї подарункових сертифікатів для жінок та чоловіків

Подарунок – сертифікат на реалізацію якихось бажань і на отримання позитивних емоцій. Багато варіантів ви зможете відшукати в інтернеті, серед яких є ті, які більше підійдуть жінкам, а інші чоловікам. Про те, хто і які оцінить більше ми і поговоримо далі в цьому матеріалі.

Для чоловіків

Чоловіки як представники сильної статі люблять щось екстремальне, спортивне і те, що подарує їм масу вражень і адреналін. Варіантів, звичайно ж, багато і кожен по своєму хороший, але ми перерахуємо лише декілька, такі як:

• Навчальний політ на літаку.
Захоплююча подія для тих чоловіків, які давно мріяли пілотувати на справжньому літаку і відчути себе королем повітря.
• Екстремальне водіння.
Цікавий досвід для чоловіків, які люблять машини і вміють ними керувати. Цей урок допоможе удосконалювати навички водія та навчить “вирулювати” з будь-яких ситуацій.
• Політ на флайборді.
Напевно ваш чоловік бачив під час відпочинку біля води, як інші підлітають на спеціальній дошці на пару метрів від гладі водойми і таким чином фактично літають. Якщо цей процес його зацікавив, то подібний сертифікат точно для нього.
• Майстер клас стрільби.
Якщо чоловік давно хотів навчитися влучно стріляти, то чому б не дати йому таку можливість?
• Вечеря в грузинському ресторані.
Відмінне рішення, особливо якщо винуватець торжества любитель гострої і самобутньої кавказької кухні.

Для жінок

Якщо ж ви хочете вибрати сертифікат для дівчини або жінки, то варто віддати перевагу наступними варіантами:

• Дегустація вина та сиру.
Відмінне рішення, особливо якщо дама любить смачні закуски і хороше вино.
Стоунтерапия. Це цікава і дуже корисна для здоров’я процедура, яка виконується з використанням вулканічних каменів різних температур.

• Майстер клас візажу.
Дівчина дізнається основи макіяжу і зрозуміє, яка косметика підходить саме їй і як правильно робити акценти з її типом шкіри і формою обличчя.

• Фотосесія.
Такий сертифікат оцінить насамперед активна користувачка соціальних мереж, адже завдяки професійній фотосесії вона отримає безліч дійсно цікавих і якісних фотографій.
• Абонемент на танці.
Якщо дівчина давно хотіла освоїти один з видів популярних танців, то вона безумовно оцінить цей презент. Тим більше, що в компанії професійного тренера вона швидко вивчить основні рухи і навчиться пересуватися з більшою легкістю і грацією.
• Майстер клас по виготовленню суші.
Оригінальний варіант, який точно припаде до душі любителькам цієї знаменитої страви японської кухні.