здоров'я волосся » Берегиня

 • 30 октябрь, 2014 799

  Зміни шкіри, що виникають під впливом виробничих факторів, отримали назву професійних захворювань. Найчастіше вони розвиваються при контакті з хімічними речовинами: кислотами, лугами, барвниками, лаками, органічними розчинниками і рідше — в результаті фізичних впливів: підвищення або зниження температури, механічних подразників, електричного струму та інших чинників. Захворювання шкіри можуть

  Детальніше …

 • 30 октябрь, 2014 1365

  Джерелом розповсюдження сифілісу зазвичай є хвора людина. Хвороба може передаватися різними шляхами: при прямому контакті (статевих зносинах, поцілунку) і через предмети, якими користувався хворий. Зараження сифілісом в перукарні можливо при користуванні машинкою для стрижки волосся, бритвою і т.п.

  Детальніше …

 • 30 октябрь, 2014 877

  Для того, щоб успішно доглядати за волоссям, перукар повинен знати всі види і причини випадіння волосся. Розрізняються три типи випадіння волосся: природне, передчасне і тимчасове. До цього ще треба додати випадіння волосся внаслідок захворювання шкіри голови, захворювання і пошкодження волосся, що викликаються неправильним доглядом за ним.

  Детальніше …

 • 30 октябрь, 2014 1580

  Перукареві необхідно знати, що будова волосяного волокна має вирішальне значення в щільності і еластичності волосся.

  Детальніше …

 • 30 октябрь, 2014 683

  Волосся — це природна прикраса людини. Сучасний перукар повинен добре знати структуру волосся, щоб успішно з ним працювати. Він доглядає за ним на голові клієнта (стриже, змінює його структуру, виконуючи хімічну завивку, забарвлює волосся) і обробляє його при виготовленні перук, а також робить поробки (елементи зачіски з волосся).

  Детальніше …

 • 10 июнь, 2014 626

  Випадання волосся може бути прямим наслідком стресу. Ви напевно помічали, що варто понервувати, як з волоссям починаються проблеми: його все більше і більше залишається на гребінці, і все менше — на голові. Але одна справа — похвилюватися з якогось конкретного приводу і заспокоїтися (волосся після нетривалих, навіть сильних переживань відновлюється досить швидко). І зовсім інша — перебувати

  Детальніше …

 • 09 июнь, 2014 736

  При променевій терапії для знищення пухлинних клітин використовуються рентгенівські промені. Багато пацієнтів помилково вважають, що будь-який вид подібної терапії обов’язково призводить до облисіння. Але це не так. У більшості випадків волосся на голові залишається в цілості й схоронності.

  Детальніше …

 • 09 июнь, 2014 828

  Мабуть, жодна інша група недуг не викликає стільки проблем з волоссям, скільки онкологічні захворювання. Точніше, причина в методах лікування. Але вибирати в даному випадку не доводиться: на кон поставлено життя. І тимчасова втрата волосся — це те, з чим доводиться змиритися.

  Детальніше …

 • 09 июнь, 2014 903

  Проблеми з волоссям часто спостерігаються при різних гормональних порушеннях, викликаних збоями ендокринної системи. Причому нерідко саме волосся першим «говорить» про те, що зі здоров’ям не все гаразд.

  Детальніше …

 • 09 июнь, 2014 521

  Випадання волосся, причиною якого є тривалі і важкі захворювання, буває дуже значним і веде до сильного порідіння волосяного покриву. Виростає потім волосся значно тонше. Характерне випадання волосся на скронях.

  Детальніше …