Все що потрібно знати про якісне нарощування волосся » Берегиня

Нарощувати чи ні?
Не рекомендується, проходити процедуру нарощування, якщо волосся вимагає лікування. Часто дівчата замислюються про нарощування волосся, в слідстві інтенсивного випадання. Звичайно, густе волосся хочеться мати будь-якій дівчині. Але нарощування може лише погіршити і посилити випадання волосся. Якщо випадає волосся, причини перше, що потрібно викорінити. А причини часто криються в проблемах зі здоров’ям. Тому перш ніж вирішувати нарощувати волосся чи ні, варто звернутися за допомогою до фахівця трихолога.

Крім випадіння волосся протипоказанням до нарощування можуть стати і інші захворювання волосся і шкіри голови — псоріаз в гострій формі, себорея, грибкові захворювання та ін.

Випадає волосся від нарощування?

Якщо ви до нарощування волосся мали проблему випадання, то нарощування може погіршити це. Так само бувають випадки, коли через недотримання технології і через неправильний підбір волосся, натуральне волосся під вагою нарощеного слабшає і випадає разом з пасмами нарощеними. В цьому випадку слід терміново зняти нарощені пасма. Найчастіше таке спостерігається у дівчат від природи з тонким рідким волоссям. Можливо в цьому випадку, варто пожертвувати довгим і густим нарощеним волоссям, щоб не обтяжувати натуральне волосся. Тому важливо звернутися до майстра своєї справи, який врахує ваші індивідуальні особливості і дасть правильні рекомендації в підборі густоти і довжини нарощеного волосся.

Технології нарощування волосся.

Для початку, необхідно проконсультуватися з фахівцем-перукарем, фактично доктором для тонкого волосся. В першу чергу необхідно підібрати технологію нарощування волосся. Спеціаліст з огляду на тип вашого волосся і індивідуальні особливості підбере і порекомендує спосіб, який буде для вас ідеальний. На сьогоднішній день існують два види нарощування волосся — холодне і гаряче. З назви зрозуміло що «холодне» нарощування не має на увазі методи які передбачають використання високих температур. До «холодного» нарощування ставитися — стрічкове нарощування, нарощування за допомогою металевих капсул, іспанська технологія (на основі холодного клею). До «гарячого» у нарощування відносяться — італійська та англійська технології. Вони припускають використання капсул, смоли які для закріплення розігріваються спеціальними інструментами.

Яке краще волосся?

Важливу роль відіграють матеріали для нарощування, в тому числі ті, які як правило надає майстер. Тому потрібно переконатися, що вони не зашкодять здоров’ю власного волосся. Клієнт може перевіряти якість нарощуваного волосся, пробуючи його на дотик або просто оглядаючи локони. Природне волосся повинне бути матовим, якщо присутній зайвий блиск, то, швидше за все таке волосся не є натуральним. Тому краще звертатися в спеціалізовані салони, які нададуть відповідні послуги. З огляду на ваш тип і структуру волосся майстер підбере вам волосся для нарощування. Важливо щоб волосся виглядало максимально природно. З цієї причини слов’янським дівчатам навряд-чи підійде нарощування азіатського волосся. У свою чергу на нашому ринку азіатське волосся найдешевше. Волосся слов’янське ідеально підходять для російських та українських дівчат, але їх ціна може «кусатися». Варто пам’ятати, що при процедурі нарощування волосся необхідна регулярна корекція (кожні два-три місяці), що можна порівняти з плановим оглядом лікаря.

Шкода нарощування волосся на думку трихолога.

Нарощування допомагає надати волоссю красу і пишність, але щоб уникнути подальшого лікування, варто пам’ятати про ризики, які існують при цій процедурі. Проблеми, які виникають, можуть привести до необхідності звернення в лікарню до лікаря, який спеціалізується на проблемах епідермісу (алергія, випадання волосся). З точки зору медицини, основним недоліком нарощування, є часткове пошкодження волосся, в подальшому це призводить до нестачі поживних речовин в кінчиках. Для відновлення структури волосяного покриву використовується різноманітне лікування (живильні маски, масла і бальзами). Медицина не стоїть на місці, тому підібрати необхідний засіб для відновлення здоров’я ослабленому волоссю не складе труднощів.

За матеріалами: Берегиня — журнал українських жінок http://beregina.com/.