Професія перукар — стиліст сьогодні і в давнину. » Берегиня

Сьогодні перед бажаючими отримати творчу професію стоїть так само не легкий вибір. Велика рідкість коли професія стиліст-перукар або іміджмейкер-стиліст має вузьку спрямованість. Перукар — стиліст сьогодні повинен вміти підібрати зачіску, стрижку, відтінок волосся відповідно до стилю клієнта, його індивідуальним особливостям. Курси стилістів-перукарів так само можуть включати уроки візажу.

Так, за старих часів ці люди вміли лікувати, обробляти і заліковувати рани, ставити п’явок і навіть «шаманіти». Так, так, в ті далекі часи вважалося, що цирульники мають магічну силу, оскільки людське волосся застосовувалося в багатьох ритуальних діях і обрядах. І нехай сучасні курси перукарів не навчають своїх слухачів магічним діям, проте дійсно хороші курси випускають зі своїх аудиторій перспективних фахівців, які освоїли ази професії і придбали досить різновекторні знання, а також необхідні навички роботи.

Перукар-стиліст в сучасному світі.

Сучасний майстер-перукар також повинен знати і вміти багато. Перш за все, він повинен вміти розрізняти різні типи волосся і бути в змозі дати рекомендації своїм клієнтам по грамотному догляду за кожним з типів. Зрозуміло, вмінню правильно поводитися з ножицями, а також з іншими перукарнями інструментами на курсах навчають обов’язково. Однак одного лише цього вміння майстра недостатньо.Уже перукар повинен вміти створювати всі типи зачісок та стрижок, як на довгому, так і на короткому волоссі, і при цьому бути в змозі правильно визначити, яка зачіска буде ідеально гармоніювати з типом обличчя клієнтки. Хорошим майстром може стати не кожен. У характері талановитого перукаря неодмінно повинні бути присутніми такі важливі риси як комунікабельність, терпіння, вміння вислухати людину, уявити собі той образ, яким їй хотілося б відповідати, подумки внести в нього необхідні корективи.А головне — стиліст повинен володіти даром переконання, щоб допомогти довірився йому людині вибрати саме той образ, який дозволить зробити акценти на її природній красі, виділити привабливі риси зовнішності, ту саму «родзинку», яка додасть образу індивідуальність і унікальність. І при цьому майстерно створена зачіска дозволить чудесним чином приховати недоліки зовнішності, наблизитися до ідеалу краси, визнаному в суспільстві.

Головні критерії вибору школи.

Вибираючи курси перукарів, вартість навчання, звичайно ж, слід враховувати. Однак, як відомо, якість дешевим не буває. Такі курси повинні вести досвідчені майстри-викладачі, які неодноразово брали участь в професійних конкурсах, які мають дипломи та нагороди. Кожному слухачеві на курсах повинен бути забезпечений індивідуальний підхід, а це можливо лише в тому випадку, якщо групи будуть не дуже великими. Оптимально щоб група становила не більше 5-6 чоловік. У цьому випадку викладач. протягом навчального процесу здатний здійснити індивідуальний підхід і якісний контроль за технікою.

Матеріальна база школи перукарів — стилістів.

Вибираючи школу, слід звернути увагу на її матеріальну базу. Краще, якщо все необхідне для навчання (інструменти, препарати і т.д.) буде включено у вартість курсів. Ну і, звичайно ж, основа будь-якого навчання — практичні заняття. Лише багатогодинна практика дозволить учневі придбати майстерність і стати справжнім професіоналом. Успіхів! За матеріалами: Берегиня — журнал українських жінок http://beregina.com/.