КАРНАВАЛЬНИЙ МАКІЯЖ » Берегиня

Всі наведені тут ідеї можна використовувати в якості основи для створення своїх власних варіантів макіяжу. Граючи кольорами і формою, ви доб’єтеся приголомшливих результатів!
Варіант1
Після світлого тонального крему і пудри вздовж лінії росту волосся нанесіть невелику кількість сріблястих тіней. Область вилиць покрийте світло-рожевими тінями або рум’янами, щоб обличчя не здавалося блідим. На те місце, де буде малюнок, поверх рум’ян покладіть сріблясті тіні.
ОЧІ1. Підведіть верхню повіку, починаючи з середини до зовнішнього кута ока, чорним, чи не дуже м’яким олівцем і виведіть лінію трохи вгору. Закріпіть олівець чорною тінню. 2. Верхню повіку, аж до брови, зафарбуйте світлими, краще білими або сріблястими тінями. 3. На внутрішню частину верхньої повіки покладіть світло-рожеві тіні — ті ж, що і на вилицях. 4. На половину брови нанесіть темно-сині тіні так, щоб вивести її в діагональ. Другу половину залиште незафарбованою. 5. а) Чорною рідкою підводкою або твердим чорним олівцем виведіть з лінії брови дві гілочки. Вони обов’язково повинні перетинатися і дивитися в різні боки. б) Голубими крем-тінями повторіть малюнок, як би відтінивши його (одній чорній лінії повинна відповідати одна блакитна). 6. Ці ж блакитні тіні нанесіть на незафарбований кінчик брови і на новий «підбровний» простір. (Увага! Між блакитними тінями і шкірою не повинно бути чіткої межі). 7. Підведіть нижню повіку. Лінію виведіть трохи за внутрішній кут ока і трохи вниз за зовнішній. 8. Намалюйте гілочки і повторіть їх блакитними крем-тінями. 9. Простір між верхньою і нижньою лініями обведення заповніть білими матовими тінями. 10. Прокрасьте вії чорною тушшю і не забудьте їх розчесати.


ГУБИ1. Обов’язково зробіть контур будь-яким світлим олівцем і розтушуйте його пензлем до центру губ. 2. Нанесіть світло-рожеву помаду і покладіть зверху сріблястий блиск або тіні. Замість помади, до речі, можна взяти світло-рожеві тіні, якими ви підфарбовували очі. Їх кладуть поверх безбарвної гігієнічної помади.

Варіант 2

Не важливо, якого відтінку тональний крем, головне, щоб пудра була кольору засмаги, найкраще — з золотистими вкрапленнями. Уздовж лінії росту волосся і в області вилиць потрібно додати кольору.

ОЧІ1. Обведіть очі повністю, причому на нижніх повіках лінію винесіть за внутрішній кут ока, а на верхніх — за зовнішній. Закріпіть малюнок чорними тінями. 2. Половину брови зафарбуйте чорною тінню і виведіть її трохи в діагональ. 3. Нежорстким фіолетовим олівцем намалюйте на лобі дугу, яка нижнім кінцем сходиться з кінцем намальованої брови. Зверху нанесіть фіолетові тіні. 4. Жовтою тінню (вона повинна бути дуже яскравою) повторіть малюнок фіолетової дуги. 5. Ця ж тінь наноситься на всю верхню повіку, підбровний простір і шматочок природної брови. Причому найбільша кількість кольору повинна бути уздовж чорного підведення. 6. З лінії нижньої повіки фіолетовим олівцем виводиться дуга, яка закріплюється фіолетовою тінню, а знизу підводиться жовтою. 7. У простір між лініями верхньої та нижньої підводки нанесіть будь-які блискучі тіні (однаково, світлі або темні, головне — з золотистими вкрапленнями). 8. Використовуйте золоті крем-тіні на верхній дузі — кордоні між фіолетовою і жовтою лініями (золота лінія повинна непомітно увійти в кордон і розширитися донизу) і трохи далі верхньої повіки (розширити лінію можна близько куточка ока, при цьому вона повинна непомітно увійти в лінію підводки). 9. Цими ж золотими тінями поставте крапельку у внутрішній кут ока.

ГУБИ

1. Зробіть контур олівцем кольору гіркого шоколаду і розтушуйте його в напрямку до центру губ. 2. Нанесіть коричневу помаду (колір її повинен бути скоріше золотистим і червонуватим, але не блідим). 3. Зверху покрийте губи золотими крем-тінями. більша їх кількість повинна бути в центрі губ. За матеріалами: Берегиня — журнал українських жінок http://beregina.com/.