Фарбування бровей. Укладка і фіксація бровей » Берегиня

Вибір засобу і кольору незмінно залежить від індивідуальних особливостей зовнішності, загального стилю і кольору волосся. І це в однаковій мірі відноситься до щасливих власниць волосся кольору гіркого, молочного або білого шоколаду, а також до красунь з шевелюрою кольору жаркого полум’я або дорогоцінної шиншили.Найбільш легким варіантом є тіні. Вони допомагають у створенні невагомого макіяжу.Використовуючи твердий олівець для брів, спробуйте акуратно профарбовувати прогалини між волосками, не акцентуючи штрихи.А ось спеціальні фарби створюють стійкий макіяж брів на 3-4 тижні.

Укладка і фіксація бровей

Для розчісування і фіксації брів відмінно підійдуть спеціальні гелі. Їх випускають упакованими в компактні тюбики і забезпеченими щіточкою. Щоб навести красу своїх брів, слід просто витягти щіточку з гелем і, розчісуючи свої бровки, надати їм бажану форму.Зустрічаються прозорі і відтінкові гелі.За допомогою прозорих гелів можна зафіксувати форму і додати блиск темним бровам, що не вимагає колірної корекції.А ось відтінкові гелі допоможуть вам, якщо це необхідно, профарбувати волоски і зафіксувати форму, тим самим заощадивши час при створенні макіяжу в ранкові години.Важливо постійно підтримувати здоров’я брів. Для цього їх необхідно регулярно підживлювати. Гелі будуть і тут незамінними помічниками: вони мають у складі доглядаючі компоненти, що дозволяють зберегти здоровий блиск брів.
Кілька правил1. Використовуйте для підбиття брів спеціальний олівець (попередньо акуратно заточіть його лопаткою).2. Для додання непомітності проведених лініях припудріть їх.3. Проведіть лінію по верхньому краю брів, потім зачешіть на неї волоски, що знаходяться знизу.4. Якщо у вас взагалі непомітні брови, зробіть їх темнішими за допомогою коричневої пудри.5. Зверніть увагу, що за серединою повік розташована найвища точка брів.6. Акуратно вискубайте волоски, що знаходяться під самим нижнім краєм брів.

Важливі дрібниці

— Щоб зробити брови густішими, підведіть їх за допомогою жорсткого олівця для брів.- Щоб збільшити міцність волосків, нанесіть на них зверху гель для брів.- Щоб «повернути» відсутні брови, зверніться в косметичний салон — там вам зроблять свого роду татуювання.- Щоб оформити «кошлаті» брови, скористайтеся безбарвною тушшю для вій або гелем. Другийваріант: нанесіть на щіточку для брів трохи лаку для волосся (якщо у вас чутлива шкіра, то трохи гелю) і причешіть брови за обраною вами формою.

Колір, який вам до обличчя

Багато хто з вас помилково вважають, що ідеальні брови повинні бути неодмінно вороного кольору. Але в цьому випадку більшість ризикує стати схожими на Марфушечку-душечку з відомої казки, яка підводила свої брови пічною сажею. Тому, підбираючи найбільш природний і виразний колір для брів, обов’язково враховуйте колір свого волосся і шкіри.- Для світлошкірих блондинок найкраще підходять брови світло-коричневого кольору або коричневого середнього відтінку.- Для «медових» або золотистих блондинок ідеальним буде той же самий коричневий середнього відтінку.- Брюнеткам варто віддати перевагу темно-коричневому або темно-сірому кольору, чорноволосим можна скористатися тими ж відтінками і чорним кольором.- Для рудоволосих найбільш гармонійним кольором є золотисто-каштановий і теракотовий.- Сивоволосим дамам, які віддають перевагу природності, можна порадити підфарбовувати брови коричневим середнього відтінку, а також темно-сірим.
Брови – перекладні картинкиЦей абсолютно новий спосіб робити брови дехто вже встиг назвати макіяжем XXI століття. Його головна перевага перед іншими — швидкість. Недолік: перекладені на шкіру брови виглядають не зовсім природно.Технологія досить проста: ви ставите татуювання — наклейку на брову і притискуєте її мокрим рушником на 70-90 секунд, після чого видаляєте смужку паперу. Ваша нова брова готова.Як правило, таке татуювання тримається кілька днів. Втім, якщо ви незадоволені результатом, то її досить легко видалити за допомогою звичайного рослинного масла.Перекладні брови випускаються декількох кольорів — від бежевого до чорного — і різних форм. За матеріалами: Берегиня — журнал українських жінок http://beregina.com/.